Liron Meyuhas & Band

Sobota 31. 8. 20:00
Předprodej 190 Kč

Anotace

V rámci tohoto večera vystoupí izraelská zpěvačka a multiinstrumentalistka Liron Meyuhas s doprovodnou kapelou. Liron Meyuhas je rovněž dvorní tváří světoznámého výrobce perkusí Meindl. Za sebou má spoustu koncertů, spoluprácí s jinými umělci. Rovněž několik vydaných alb, příznivě přijatými hudebními kritiky a fanoušky. Jak stručně popsat tvorbu Liron Meyuhas? Chce-li škatulku tak World music. Hudba produkovaná LIron Meyuhas je upřímná a od srdce a nám lidem velmi blízká. Je uklidňující a v dnešní rozbouřené a uspěchané době působí jako balzám na duši. LIron Meyuhas zpívá v anglickém a hebrejském jazyce své autorské písně. Zkrátka po koncertě se budete cítit jako by jste ji již dlouho a důvěrně znali a budete mít chuť ji obejmout.

https://www.lironmeyuhas.com/

Koncert pořádá pro Charitu Třeboň 3 IMAGINARY BOYS, tahle parta lidí má ráda muziku a lidi, pořádají charitativní koncerty a baví je to!

VSTUPENKY: předprodej 190 Kč, na místě 220 Kč 

Předprodej zajišťuje:

  • TIC Třeboň – infocentrum, Lázně Třeboň, kino Světozor Třeboň

  • TIC České Budějovice – radnice

  • Charita Třeboň, Chelčického 2, pondělí - pátek 8:00-16:00, tel. kontakt - 602 250 872

VEŠKERÝ VÝTĚŽEK Z VYBRANÉHO VSTUPNÉHO POPUTUJE NA POSÍLENÍ A ROZVOJ SLUŽEB CHARITY TŘEBOŇ.

Více informací

Žánr Folk, world music
Věk Bez omezení
Lokace Open air scéna 105, Masarykovo nám. 105, Třeboň
Mokrá varianta Pár kapek zachytí naše průhledné deštníky, které dostanete u vchodu. Případně je možnost se schovat pod výklenky a na pavlač. Koncerty rušíme ve výjimečných případech.
Praktické informace